بیان‌نور

درباره ما
چرا نام "بیان"؟

بیان، واژه‌ای به زبان کردی است به معنی طلوع آفتاب و صبح. بیان همچنین یعنی شفق، در روشنایی شفق همه رنگ‎ها قابل مشاهده هستند.


طراحی برتر

تیمی از متخصصان در بیان، همواره برای افزایش عملکرد، ارگونومی، زیبایی و کاربردپسند بودن محصولات تلاش می‎کنند. تمامی محصولات بیان علاوه بر قابلیت اعتماد فوق العاده و کاربری آسان، کیفیت نور خارق العاده‎ای دارند. هدف متعالی مهندسان ما، ترکیب تکنولوژی مدرن و پیچیده برای توسعه سیستم‎ها است.


کارکنان متخصص

کارکنان بیان از دانش فنی قوی و همچنین روحیه تیمی بالایی برخوردار هستند. تیم قدرتمند ما ترکیبی از مهندسان الکترونیک، مکانیک و کامپیوتر است. بعلاوه، اکثر کارکنان ما دارای تجربه عملی کار با سیستم‎های روشنایی بیان به عنوان مهندسی اپتیک یا استودیو هستند.


تضمین کیفیت و کنترل کیفیت

این دو مفهوم بسیار به هم مرتبط و نزدیک هستند و ممکن است با هم اشتباه گرفته شوند. در تضمین کیفیت، برای اطمینان از انجام درست مراحل هر فرآیند، بررسی انجام می‌شود. هنگامی که مراحل در جای مناسب خود باشند، می ‌توان اطمینان داشت که نتایج مورد انتظار بدست خواهد آمد. کنترل کیفیت بر محصول متمرکز است، برای اطمینان از این که محصول دارای مشخصات فنی مورد نظر باشد.

در تضمین کیفیت، رویه‌هایی برای حصول اطمینان از کیفیت محصول نهایی انتخاب می‌شوند. در کنترل کیفیت بررسی می‌شود که محصول نهایی همان محصول مورد نظر باشد. در بیان، مهندسین خبره با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا هر دو فرآیند را انجام می‌دهند.


خدمات موثر و مشاوره طرح‌های صوتی

ما در بیان، سرویس‌های متنوع و جامعی برای پیاده‌سازی نیازهای متنوع در حوزه نور داریم. متخصصان ما می‌توانند به مشتریان در مراحل طراحی آکوستیک کمک کنند و در کالیبراسیون سیستم نور و بررسی سیستم نهایی در محل، پیشتیبانی ارائه دهند.از اعتماد شما سپاسگزاریم.

COPYRIGHT © 2018 BAYANNOOR